Общество с ограниченной ответственностью "БЕТА", ЛТД 

kyivstar (067) 533-32-26

icon mts (066) 803-40-01

Внесено зміни до Земельного кодексу України

Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів» від 18 лютого 2016 року № 1012-VIII внесено ряд змін, зокрема із частини другої статті 134 Земельного кодексу України виключено наступні положення, які дозволяли передавати у користування земельні ділянки державної та комунальної власності без проведення земельних торгів (аукціонів), а саме:

Запрошення від громадської спілки «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР «ЗЕМЛЕУСТРІЙ ТА НЕРУХОМІСТЬ»

Громадська спілка «Дніпропетровський обласний центр «Землеустрій та нерухомість» - це громадська організація, яка залучила та об’єднала фахівців з багаторічним досвідом у сфері землеустрою та нерухомості.

Громадська спілка «Дніпропетровський обласний центр «Землеустрій та нерухомість» допомагає та прикладає максимум зусиль для вирішення наступних завдань:

Право на земельну частку (пай)

В процесі проведення земельної реформи на селі, приблизно 7 млн. українських селян отримали земельні частки (паї). Однак володіння земельним паєм – це не тільки володіння певним благом, яке селяни отримали від земельної реформи, а й ціла низка правових проблем, з якими селяни стикаються в процесі реалізації права на земельну частку (пай).